jsou tou nejbezpečnější cestou v případě získání opáleného vzhledu. Takže stačí už jen vybrat správný přípravek a vrhnout se na to. Následující rady vám pomohou. Zdravé opálení začněte s umělým. Stačí dodržovat našich sedm doporučení.
Ideální je, pokud podstoupíte důkladný peeling kůže celého těla. Stačí domácí. Peeling odstraní odumřelé buňky a vrstvičky kůže, na které by nemusel přípravek dobře přilnout.
Ta by měla proběhnout den před samotným aktem nanášení samoopalovacího prostředku. Nikdy nekrémujte pleť přímo před aplikací. Oblasti jako kolena či paty nebo lokty však před nanesením přetřete vlhčeným kapesníkem a udělejte to i po zaschnutí přípravku.
V případě aplikace přípravku na nohy začínejte vždy od kotníků. Nezapomeňte ani na chodidla.
Postupujte krouživými většími pohyby po celém těle a dbejte na to, abyste měla na ruce nanesený dostatek přípravku na pokrytí celého těla.
Vybírejte si světlejší odstín samoopalovacího přípravku, případně volte takový, který je nastaven na postupném zhnědnutí pokožky. V případě obličeje můžete vyzkoušet i trik s přidáním množství samoopalovacího krému velikosti hrášku do vašeho nočního krému. Vetřete důkladně do pokožky. Bronzer můžete přidat i do denního krému. Nikdy ne velké množství. Výsledek by neměl vypadat nepřirozeně!
Podle odborníků je však dobré po dvou či třech týdnech nechat tón postupně vyblednout a následně postupovat stejně - peeling, hydratace a nové nanášení.
ale toužíte po jemném opáleném vzhledu, můžete to zkusit s bronzery v oleji, které přidáte do vašeho klasického tělového mléka či krému.
Autor: Martina DvořákováJakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího písemného souhlasu našeinfo.cz zakázáno.
Fotografie jsou pouze ilustrativní - zdroj fotografií sxc.hu